.

پرده های تصویری

پرده پلي دراپه :

نسل جديد پرده هاي عمودي با امكان چاپ تصاويردلخواه در ابعاد آزاد مي باشد . رنگ پرده هاي پلي دراپه همواره ثابت بوده وگذشت زمان و تابش نورخورشيد تاثيري در كيفيت رنگ آن نخواهد داشت . استفاده از پلي استر در پوشش پرده هاي پلي دراپه علاوه بر زيبايي ، آن ها را به سادگي قابل شستشو و نظافت با انواع شوينده ها مي كند وابعاد پرده هاي پلي دراپه نا محدود بوده و امكان چاپ دو تصوير در دو طرف آن وجود دارد علاوه بر آن امكان چاپ تصاوير سفارشي وانحصاري مانند تصاوير خانوادگي ، آرم و لوگوهاي تجاري و....... را دارامي باشد . پرده هاي پلي دراپه در دو نوع يكرو و دورو قابل چاپ مي باشند كه پرده هاي دو رو شامل 2 نوع هستند .

-     دو رو ديد از يك طرف :

در اين حالت پشت پرده قرار نيست رويت شود وپرده صرفا از يك جهت ديده مي شود و با زنجير تصوير عوض مي شود در اين حالت تصوير در يك طرف پرده هميشه منظم وطرف ديگر به هم ريخته است .

 -     دو رو ديد از دو طرف :

در اين حالت دو طرف پرده رويت مي شود پس ما بايد در يك لحظه در دو طرف پرده تصويري منظم داشته باشيم اما چنانچه با زنجير تصوير عوض شود در هر دوطرف تصوير به هم مي خورد .

موارد مورد استفاده پرده هاي پلي دراپه : اماكن اداري ، تجاري ، مسكوني ، رستوراني ، بيمارستاني ، سالن اجتماعات ، دانشگاه ها وكتابخانه ها و........... مي باشد .

 

پرده بامبو :

اين پرده همانطور كه از نام آن مشخص است از چوب با كيفيت يا( ني بامبو ) وكنف (الياف طبيعي ) تهيه مي شود و تنوع در طرح ورنگ زيادي دارد . از جمله مزايايي كه ميتوان براي اين گونه پرده ها برشمرد:

-     دوام وعمر بالا

-     سهولت در نگهداري و نظافت

-     %100قابل شستشو

-     قابليت ايجاد هماهنگي بين پرده بامبو و محيط با انتخاب طرح مناسب

 

شركت مهندسي اصفهان نما گستر تلاش دارد با به كار گيري آخرين تكنيك هاي چاپ ديجيتال و فناوري هاي صنعت چاپ جهت پوشش مناسب براي فضاهاي داخلي چشم اندازي زيبا را در محيط پيرامون شما به يادگار بگذارد.

پرده ریسه تصویری:

این پرده به صورت ریشه ریشه در فواصل مشخص 3 سانتی طراحی شده و قابلیت چاپ تصاویر دلخواه را دارد. این پرده به دلیل وزن سبک و نصب آسان مورد توجه خاصی قرار دارد.

 

 

پرده شید رول:

این نوع پرده از جنس پارچه مخصوص با دوام و ماندگاری بالا می باشد که چاپ تصاویر به صورت یکسدت انجام می شود. این نوع پرده به صورت رول بالا و پائین می رود. در هنگام باز بودن تصویری زیبا به صورت یکپارچه و در هنگام بسته بودن به صورت رول در قسمت بالا جمع می گردد.

شما اینجا هستید: Home محصولات جدید پرده های تصویری